Dovoľte mi predstaviť Vám firmu Leitl Slovakia  s.r.o., ktorá  vyrába vo svojom výrobnom závode v  Zlatých Klasoch pri  Senci  systém stropných filigránových dosiek.

Za nami stojí rakúska materská firma Leitl, s viac ako 30-ročnými skúsenosťami a know-how s výrobou filigránových  stropných dosiek. Kvalita stropných dosiek vyrábaných v Zlatých Klasoch je taká, že aktuálne podstatnú časť našej produkcie vyvážame do Rakúska.
Filigránové stropy zaručujú rýchly a teda hospodárny postup výstavby, o.i. výrazne znižujú potrebu tesárov a železiarov na stavbe.
Naša denná kapacita je cca 1 000 m2 dosiek, teda dostatočná na to, aby sme sa uchádzali aj o väčšie, a časovo náročnejšie  zákazky.
Samozrejme  máme skupinu statikov, ktorá tieto filigrány navrhuje, resp. vie zmeniť z monolitického systému na filigrány.
V ponuke máme aj  vencové uholníky na vytvorenie debnenia venca ako rýchlu a ekonomickú alternatívu k drevenému debneniu, resp. k vencovým tehlám.
V prípade , že by bol z Vašej strany záujem, kontaktujte ma prosím, rád  Vám osobne prezentujem  možnosti našich výrobkov, ktoré majú  svoje nesporné výhody pre projektantov ako aj pre realizátorov.